do stolu

facebook

Ławy

 • Ława AGATA, blat fornirowany lub laminowany. Przykładowe wymiary w centymetrach: wysokość 60, szerokość 50, długość 100. Zapytaj o inne wymiary i kolory. Stoły w wymiarach niestandardowych wykonujemy w STANDARDOWEJ CENIE!

  Ława AGATA

 • Ława ELIPSA, blat fornirowany lub laminowany. Przykładowe wymiary w centymetrach: wysokość 60, szerokość 50, długość 100. Zapytaj o inne wymiary i kolory. Ławę w wymiarach niestandardowych wykonujemy w STANDARDOWEJ CENIE!

  Ława ELIPSA

 • Ława LEON z wysuwaną półką, blat fornirowany lub laminowany, przykładowe wymiary w centymetrach: wysokość - 60, szerokość - 90, długość - 90. Zapytaj o inne wymiary i kolory. Ławy w wymiarach niestandardowych wykonujemy w STANDARDOWEJ CENIE!

  Ława LEON z wysuwaną półką

 • Ława LUDWIKA, blat fornirowany lub laminowany. Przykładowe wymiary w centymetrach: wysokość 60, średnica 70. Zapytaj o inne wymiary i kolory. ZAPROPONUJ SWOJE WYMIARY, TO WCALE NIE JEST DROŻSZE!

  Ława LUDWIKA

 • Ława VENGO, blat fornirowany lub laminowany, przykładowe wymiary w centymetrach: wysokość - 60, szerokość - 80, długość - 80. Zapytaj o inne wymiary i kolory. ZAPROPONUJ SWOJE WYMIARY, TO WCALE NIE JEST DROŻSZE!

  Ława VENGO

 • Ława VENGO owal, zaokrąglona w rogach, z dodatkową półką, blat fornirowany lub laminowany, przykładowe wymiary w centymetrach: wysokość - 60, szerokość - 90, długość - 90. Zapytaj o inne wymiary i kolory. Ławy w wymiarach niestandardowych wykonujemy

  Ława VENGO owal

 • Ława VENGO z półką, blat fornirowany lub laminowany, przykładowe wymiary w centymetrach: wysokość - 60, szerokość - 70, długość - 120. Zapytaj o inne wymiary i kolory. Ławy w wymiarach niestandardowych wykonujemy w STANDARDOWEJ CENIE!

  Ława VENGO z półką